Іспанська газета опублікувала незакінчений твір Маркеса

Іспанська газета La Vanguardia опублікувала уривок з невідомого рукопису Габріеля Гарсії Маркеса. Про це повідомляє Афиша-Воздух.

 

В уривку твору під назвою “En agosto nos vemos” (“Ми зустрінемося в серпні”) розповідається про заміжню 52-річну жінку на ім’я Ана Магдалена Бах, яка приїжджає на тропічний острів, для того щоб відвідати могилу своєї матері. В результаті вона проводить ніч у своєму номері в готелі з чоловіком. Як пише видання, цей рукопис не завершений – він зберігався в столі Маркеса, і він не встиг закінчити історію. Чи буде вона опублікована, поки неясно – це питання належить вирішити нащадкам письменника. Літературні критики, як пише видання, вже назвали Ану Магдалену “ще однією приголомшливою жінкою в колекції екстраординарних героїнь, що населяють сторінки творів Гарсіа Маркеса”. А біограф письменника Джералд Мартін розповів, що спочатку ця історія розглядалася як коротка розповідь, яка повинна була увійти в книгу з чотирьма не пов’язаними один з одним історіями.

 

Габріель Гарсія Маркес помер від легеневої інфекції у минулий четвер, 17 квітня. Церемонія прощання з письменником, на якій були присутні президенти Колумбії, Мексики, відбулася в понеділок у Мехіко: під оплески в нічне небо випустили безліч жовтих паперових метеликів.

Newsru.ua