У московському театрі з вистави “Чіполіно” викинули елемент революції

*У московському театрі “Співдружність акторів Таганки” з казки за твором італійського письменника-комуніста Джанні Родарі “Пригоди Чіполіно” викинули елемент революції.

 

Про це на своїй сторінці в “Фейсбук” написав український журналіст Віталій Портников.

 

“У московському театрі “Співдружність акторів Таганки” йде музична казка “Чіполіно” за твором італійського письменника-комуніста Джанні Родарі (1920-1980) “Пригоди Чіполіно”. Однак сюжет казки змінений. Революції в кінці не відбувається, просто ходоки добираються до Його Високості принца Лимона і подають йому чолобитну. Після чого принц скасовує власні несправедливі укази і залишається і далі правити своїм чарівним королівством. Благородні фрукти залишаються фруктами, а тупі овочі – овочами. Благодать!”, – написав Портніков.

 

Режисер постановки Катерина Корольова пояснила зміни в сюжеті фобією до революцій.

 

“Звичайно, ми залишили в спектаклі соціальну гостроту, але, так як я страшенно боюся всяких революцій, то переворот сповниться в умах героїв. Жителі цього величезного графського саду зрозуміють, що головне – це повага до особистості, яка не має відношення ні до грошей і статусу, ні до того, чи сильна людина чи слабка. Мені здається, це має бути особливо близько дітям”, – зазначила жінка.

Newsru.ua