Російським журналістам соромно за Кисельова і його сюжети про Україну

*У Росії громадська колегія зі скарг на пресу прийняла рішення, яким визнала сюжет Дмитра Кисельова про Україну “підгонкою життя під пропагандистську “колодку”. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті організації.

 

У Колегію зі скаргою на сюжет “Українське віче” звернулася Українська комісії з журналістської етики під головуванням Володмимира Мостового.

 

Українські журналісти вказували, що репортажі про мітинги в Києві відрізняються тенденційно дібраним відеорядом і вирваними з контексту синхронами.

 

Громадська колегії постановила, що сюжет Кисельова “сконструйований в логіці підгонки життя під пропагандистську “колодку”.

 

Узагальнення ведучого назвали “установочними” і такими, що характеризуються “образливо низькою якістю, розрахунком на нерозбірливість, невимогливість, всеїдність інформаційно залежної частини російського суспільства”.

 

Колегія впевнена, що сюжети Кисельова “формують помилковий образ російської журналістики, російської культури, російського суспільства в очах української аудиторії”.

espreso.tv

  • KIO

    Киселев-главный по лизанию анала у Путина,за что последний его возвысил и наградил.