Оголошено короткий список найбезглуздіших назв

«Кошки-пролетарии-Коты-из-винных-погребов-Нью-Йорка»Шорт-лист літературної антипремії Diagram оголосили у Великобританії. Шість творів англійською мовою, представлених в короткому списку, претендують на здобуття нагороди.

Найцікавішим кандидатом, на думку сайту «Новини літератури», є видання «Кішки – пролетарі: Коти з винних погребів Нью -Йорка» («Working Class Cats : The Bodega Cats of New York City») Кріса Балсіджера і Ерін Кеннінг .

А ось «Походження калу» («The Origin of Feces») Девіда Волтера-Тоус або «Як покакати на побаченні» («How to Poo on a Date») із серії Mats&Enzo (раніше, відзначим , в цій серії вийшли і інші схожі інструкції, зокрема , «Як покакати на роботі», «Як покакати на вихідних» та інші) викликають деяке здивування. У список також увійшли книги «Чи з Південної Африки форель?» («Are Trout South African?») Дункана Брауна, «Як молитися, якщо ображений на Бога» («How to Pray When You’re Pissed at God») Іена Паннетта і «Пиріг – рафія: Де пиріг зустрічається з біографією» («Pie-ography: Where Pie Meets Biography») Джо Пекхема.

Кілька слів про історію премії Diagram: нагорода була заснована видавцями Брюсом Робертсоном і Тревором Боунфордом в 1978 році на щорічному книжковому ярмарку. Двоє колег просто помирали від нудьги, тому таким чином вирішили урізноманітнити проведення часу на заході. Першою книгою, що стала лауреатом премії Diagram, стало видання із заголовком «Другий міжнародний семінар з голих мишей».

Новини літератури