У Росії продано 1 мільйон примірників «еротики для матусь»

50Видавництво «Ексмо», що представило на російському ринку російськомовний варіант трилогії Е. Л. Джеймс «50 відтінків», повідомляє про те, що за 17 місяців з дня старту продажів у країні був куплений мільйонний екземпляр видання. Стартовий тираж першої частини трилогії, « 50 відтінків сірого», розійшовся за кілька тижнів після виходу – книга, за оцінками експертів ринку, була продана в кількості не менше 500 000 примірників.

В «Ексмо» підкреслюють, що вихід епатажної «еротики для матусь», як охрестила трилогію зарубіжна преса, на російський ринок став найуспішнішим проектом видавництва за останні кілька років. Незалежно від ставлення до книг Джеймс вони і сьогодні включаються в число найбільш обговорюваних літературних сенсацій.

Вражає і те, що популярність трилогії Е. Л. Джеймс, схоже, не збирається йти на спад , тим більше що історію пристрасті, яка спалахнула між студенткою Анастасії Стіл і мільярдером Крістіаном Греєм, екранізують. Головні ролі в картині зіграють Джеймі Дорнан і Дакота Джонсон; в «Ексмо» впевнені, що вихід картини на кіноекрани додасть продажам книги нового імпульсу.

«Друг Читача» нагадує, що у Україні книга вийшла у видавництві «Країна Мрій», коштує 73 грн.

За матеріалами Новини літератури