Стіна з «Гри престолів» з’явилася на лондонській вулиці

стинаУ Лондоні з’явився 3D-малюнок, що зображає Стіну з серіалу «Гра престолів». Як повідомляє видання Entertainment Weekl , зображення стало частиною промо-кампанії каналу HB , присвяченій виходу третього сезону телешоу на DVD.

Малюнок з’явився 17 лютого 2014 на Bishops Square . Якщо подивитися на нього під правильним кутом, можна побачити об’ємну крижану стіну висотою більше 200 метрів.

Третій сезон серіалу надійшов у продаж у Великобританії на дисках у форматі DVD і Blu-ray у вівторок, 18 лютого. На даний момент цей сезон є останнім, яки вийшов на екрани. Прем’єра четвертого сезону призначена на 6 квітня 2014 року.

Стіна в серіалі «Гра престолів» відділяє Сім королівств від тих, хто живе за їх межами. Її висота досягає близько 200 метрів, а довжина становить чотириста вісімдесят кілометрів. Вона служить прикордонної лінією, так і оборонною спорудою. Стіна переважно зроблена з льоду і, згідно з легендою, була побудована за допомогою магії.

Серіал «Гра престолів» , що виходить на каналі HBO з квітня 2011 року, заснований на циклі романів Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я» (придбати книгу). Дія багатосерійного фільму розгортається у вигаданому світі, що нагадує середньовічну Європу і населеному не тільки людьми, але і міфічними істотами.

Лента.ру