У Голлівуді почали роботу над фільмом про Майдан

*Українець з Чикаго Юліян Гайда та семеро його друзів створив Журналістський колектив Євромайдану і з перших тижнів революції прилетів у Київ, щоб відзняти документальний фільм “Погляд з Майдану”.

 

Вже цієї весни повнометражну документальну стрічку видадуть англійською мовою, повідомляє медіа-портал української діаспори VIDIA.

 

До роботи над проектом залучать голлівудських майстрів кінематографії. А наразі – презентували уривки стрічки у Клівленді та Чикаго, а згодом проект фільму побачать у Торонто та Нью-Йорку.

“Поки деякі члени Журналістського колективу ще досі працюють над збором матеріалів в Києві. Інші учасники команди вже зібрали частину коштів, необхідну для реалізації проекту. Молоді журналісти сподіваються на підтримку української громади та громадських організацій діаспори, адже правдивий погляд з Майдану повинен побачити світ”, – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, щотижня в українській діаспорі по всьому світу відбувається кілька десятків акцій та мітингів солідарності з революційним Майданом.

espreso.tv

  • Kfob An

    “Залучать”, “голівудських”. Ню-ню. Якийсь фільмець на колінці склепаний. Але ж із самих Штатів!

    • катя

      В стиле НЮ, будет самый ништяк