Син Міядзакі екранізує книгу Астрід Ліндгрен «Роні, донька розбійника»

*Студія Ghibli анонсувала свій перший анімаційний серіал, екранізацію казки Астрід Ліндгрен «Роні, донька розбійника».

 

Ghibli займатиметься створенням серіалу разом зі студією Polygon Pictures. Зйомками мультфільму керуватиме Горо Міядзакі, син культового режисера Хаяо Міядзакі, котрий свого часу зняв “Викрадених духами” та “Ходячий замок Хаула”, повідомляє Lenta.ru.

 

Перший епізод серіалу вийде в Японії 31 серпня 2014. Скільки в мультфільмі буде серій, поки не уточнюється. Дата прем’єра на Заході також залишається невідомою.

 

Книга Астрід Ліндгрен «Роні, донька розбійника» вийшла в 1981 році. Її головною героїнею була дівчинка на ім’я Роні, єдина дочка ватажка бандитів Маттіаса, що живе в замку посеред лісу. Книга присвячена пригодам Роні, її зустрічам з чарівними істотами, що населяють ліс, а також дружбу з бирками – сином ватажка бандитів Борки, заклятого ворога Маттіаса. Нагадаємо, Астрід Ліндгрен – автор «Малого і Карлсона, що живе на даху», «Пеппі Довгої панчохи» та багатьох інших геніальних дитячих творів.

 

Раніше казка «Роні, донька розбійника» вже була екранізована. Так, в 1984 році вийшов шведсько- норвезький фільм про Роні і її друзів. Головні ролі там зіграли Ханна Зеттерберг і Ден Хафстрем.

 

Останнім на даний момент фільмом студії Ghibli є стрічка «Вітер міцніє». У ній розповідається про події з життя японського авіаконструктора Дзіро Хорікосі. Стрічка є останньою картиною, яку зняв засновник Ghibli Хаяо Міядзакі. У 2013 році він оголосив про припинення своєї кінокар’єри.

espreso.tv