На Уралі любитель поезії зарізав шанувальника прози

*У місті Ірбит Свердловської області суперечка про літературу завершилася вбивством. Про це 29 січня повідомляється на сайті регіонального управління СК РФ.

 

За підозрою у вбивстві затриманий 53-річний колишній учитель. Його розшукали в будинку знайомого в селі Малахове Ірбитського району, де він переховувався від слідства. Суд підозрюваного заарештував. Справу порушено за 105-ю статтею КК РФ (вбивство). Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

 

За версією слідства, 20 січня колишній педагог розпивав спиртне в гостях у свого 67-річного знайомого. На сайті ГУ МВС Свердловської області уточнюється, що педагог проживав у квартирі товариша протягом останніх декількох місяців. Чоловіки вели асоціальний спосіб життя і зловживали алкоголем.

 

У ході застілля 20 січня господар квартири заявив, що тільки проза є справжньою літературою, а поезія не має ніякого значення. Господар сам писав прозу і неодноразово публікувався в періодичних виданнях. Гість волів читати поезію. Обурившись заявами про її незначимість, він ударив господаря ножем. Поранений помер на місці. Його тіло 21 січня виявила сусідка.

Lenta.ru