Остер написав нові “Вредные советы” за подіями в Україні

Російський письменник Григорій Остер присвятив подіям в Україні нову книжку з відомого циклу “Вредные советы”.

 

Перші фрагменти видання “Вредные советы коррупционерам и борцам с коррупцией” у соцмережі Facebook опублікувала мистецька агенція “Наш формат”.

 

Саркастичні вірші та малюнки існують поки що лише в електронному вигляді. Вони розкривають теми зловживання адмінресурсом та владою, а також в сатиричній формі змальовують образи нечесних можновладців.

*

Сам Остер і автор ілюстрацій – художник із Санкт-Петербурга Микола Воронцов – дозволили публікувати фрагменти книжки в українських ЗМІ.

 

 

“Всі права на книгу лише у мене. З художником Миколою Воронцовим, він живе в Пітері, але сам теж з України, я говорив. Микола дає дозвіл на безкоштовне використання його картинок в будь-якій українській пресі. А про книжку зараз, звичайно, говорити рано. Та й не потрібна вона буде в Україні. Всі шахраї і злодії втечуть до Росії”, – повідомів Григорій Остер.

 

Григорій Остер народився в Одесі. Відомий російський письменник, сценарист і драматург є автором дитячої книжкової серії “Вредные советы” та першого гіпертекстуального роману “Сказка с подробностями”. Остер написав сценарій до багатьох відомих мультфільмів, зокрема, “38 попугаев”.

Insider

  • Лада

    Грунт і кров… Як несподівано проростає в людях. Дякую, вірші, на жаль, ще надовго актуальні. 🙁