Агент Скаллі писатиме науково-фантастичні романи

*Джилліан Андерсон зайнялася літературою. Як пише The Hollywood Reporter, акторка оголосила про співпрацю з видавництвом Simon & Schuster, в якому вона збирається випустити серію науково-фантастичних романів під загальною назвою EarthEnd Saga (можливий переклад – “Сага кінця світу”), передає Lenta.ru.

 

Перша книга серії отримала назву “A Vision of Fire” (можливий переклад – “Бачення вогню”). Подробиці про її сюжет і нині не розкриваються. Коли роман надійде до продажу, також залишається невідомим. Андерсон буде працювати над серією спільно з письменником Джефом Ровіном, який раніше, зокрема, був автором ряду гостросюжетних романів із серії Tom Clancy’s Op-Center.

 

Як уточнює THR, книги Андерсон будуть виходити в американському видавництві Simon & Schuster. Її романи випускатиме новий підрозділ компанії, який називається Simon451. Воно буде видавати книги спочатку в цифровому вигляді, а потім вже їх друкувати на папері.

 

Джилліан Андерсон найбільш відома за своєю роллю в серіалі “Секретні матеріали”, де вона зіграла агента ФБР Дану Скаллі.

Newsru.ua