Юрист, який розкрив псевдонім Роулінг, оштрафований на тисячу фунтів

*

Юрист Кріс Косседж, який розкрив псевдонім Джоан Роулінг, оштрафований на тисячу фунтів. Рішення було прийнято ще наприкінці листопада 2013 року, проте відомо про нього стало тільки зараз, передає 2 січня Agence France-Presse.

 

Роман «Поклик зозулі» був опублікований в квітні 2013 під ім’ям Роберт Гелбрейт. У середині липня стало відомо, що за псевдонімом ховається Роулінг. Як виявилося, Косседж розповів про це подрузі дружини, а та повідомила інформацію журналістці газети The Times.

 

Юридична фірма Russels, де працює Косседж, вже виплатила компенсацію за розкритий псевдонім, направивши «значну» суму благодійному фонду, який підтримує британських військовослужбовців та їхні родини. Точний розмір виплат не розкривається.

 

У липні Роулінг заявила, що була дуже сердита. «Я дуже розсерджена, що довіряла ненадійним людям. Сказати, що я розчарована, це нічого не сказати», – зізналася тоді письменниця. Тим часом, як тільки стало відомо, хто є справжнім автором книги, «Поклик зозулі» підскочив на п’ять тисяч місць у списку бестселерів інтернет-магазину Amazon, підкреслює агентство.

 

Lenta.ru