Тепер Морріссі пише роман

*

Морріссі вирішив написати роман. Про те, що він зараз працює над своєю першою художньою книжкою, співак повідомив під час серії питань і відповідей на його офіційному сайті.

 

Він пояснив, що взявся за книгу після того, як вийшла його автобіографія. Оскільки книга користувалася великою популярністю у читачів, він задумав слідом написати художній твір. В даний час роман Морріссі написаний приблизно наполовину. Подробиці про сюжет книги співак розкривати не став. Він також не став говорити про те, коли його роман вийде в продаж.

 

У тій же серії запитань і відповідей Морріссі заявив, що найближчим часом він планує розпочати роботу над новим альбомом. Він повідомив, що одна з композицій в нього буде називатися «Istanbul». Співак пояснив це рішення тим, що Стамбул є його другим найулюбленішим містом після Риму.

 

Автобіографія Морріссі вийшла восени 2013 року. Її видавала компанія Penguin Classics. В автобіографії колишній соліст The Smiths описує свої перші роки на музичному терені, а потім розповідає про розпад The ​​Smiths. У книзі Морріссі також підтвердив відомості про свою бісексуальність.

 

Відразу після виходу книга Морріссі стала бестселером у Великобританії. За перший тиждень продажів вона розійшлася тиражем в 35 тисяч копій і стала більш популярною, ніж третя книга про Бріджит Джонс, яка також вийшла в жовтні 2013 року.

 

Lenta.ru