Вокаліст Blink-182 випустить дитячу книгу “Свят-вечір самотнього астронавта”

*

Лідер поп-панк групи Blink-182 Том Делонг випустить книжку для дітей під назвою Свят-вечір самотнього астронавта (The Lonely Astronaut On Christmas Eve), повідомляється на сайті Angels and Airwaves, ще одного проекту музиканта.

 

У книзі йдеться про дослідника космосу, який змушений провести ніч перед Різдвом на Місяці. Там він отримує подарунки від “несподіваних (інопланетних) друзів”. Делонг працює над нею разом з ілюстратором Майком Генрі.

 

Група Blink-182 була сформована в Каліфорнії в 1992 році і за час свого існування встигла записати шість студійних альбомів.

Neighborhoods, останній з них, надійшов у продаж у вересні 2011 року. Диск зумів піднятися до другого рядка в американському чарті Billboard 200 і до шостого – в британському хіт-параді.

 

У 2005-му Blink-182 взяли творчу відпустку (вона тривала до 2009-го), тоді ж Делонг, беззмінний вокаліст і гітарист групи, увійшов до складу проекту Angels and Airwaves.

У свою чергу, цей колектив записав чотири довгограючі платівки і зараз функціонує паралельно з Blink-182.

 

Як пишуть на сайті Angels and Airways, у вільний від концертних турів час «Том Делонг завжди намагається читати книжки його дітям, Аві і Джонасу». Донька музиканта народилася в 2002 році, син – в 2006-му.