Екранізація «Протистояння» Стівена Кінга залишилася без режисера

 

*

Режисер Скотт Купер відмовився від подальшої участі в роботі над екранізацією роману Стівена Кінга «Протистояння» («The Stand”), пише сайт The Wrap.

 

Компанія Warner Bros. повідомила про участь Купера в проекті в серпні 2013-го. Тоді ж було оголошено, що він не тільки займеться постановкою фільму, але і переробить вже написаний сценарій. Однак між Кпер і Warner Bros. виникли «творчі розбіжності».

 

Екранізація «Протистояння» була анонсована ще в 2011 році. Спочатку передбачалося, що режисерське крісло займе Девід Йетс, постановник чотирьох з восьми фільмів про Гаррі Поттера. Коли Йетс пішов з проекту, Warner Bros. оголосила, що постановкою фільму займеться Бен Аффлек. Пізніше і цей кінематографіст вибув – його рішення пояснювалося високою зайнятістю. Кого ще студія розглядає в якості потенційного режисера «Протистояння», не уточнюється.

 

Роман Кінга «Протистояння» був опублікований вперше в 1978 року. У книзі розповідається про епідемію вірусу, що знищила переважна більшість жителів Землі.

 

Скотт Купер відомий як режисер драми «Божевільне серце» («Crazy Heart»), що вийшла в 2009 році. Фільм, головну роль у якому виконав Джефф Бріджес, удостоївся двох “Оскарів”: за кращу чоловічу роль першого плану і за кращу пісню. Наступною режисерською роботою Купера став трилер «З пекла» («Out of the Furnace») за участю Крістіана Бейла, Вуді Харрельсон, Віллема Дефо і Зої Салдана. У російський прокат ця стрічка повинна вийти в лютому 2014-го.

 

Lenta.ru