Пошта США випустила марки із зображенням Гаррі Поттера

*

 

Поштова служба США вирішила випустити тираж марок із зображенням відомого казкового героя Гаррі Поттера та його друзів. Про це сьогодні, повідомляє телеканал ABC News. Керівництво пошти прийняло таке рішення, щоб збільшити свої доходи, оскільки останнім часом служба переживає фінансові труднощі.

“Незважаючи на те, що обсяг поштових послуг скоротився, рівень продажів поштових марок зберігається, і така ситуація тільки підігріває наш інтерес до майбутніх марок у США”, – заявив представник поштової служби Рой Беттс.
Беттс висловив упевненість, що Гаррі Поттер гідний того, щоб його зображення було на поштових марках США. Крім того, він очікує підвищеного попиту на випуск марок із зображеннями героїв саги і кіноепопеї, які запам’яталися багатьом.
На марках будуть зображені кадри з фільму, а продаватися вони будуть на стилізованій листівці, по чотири штуки на кожній. Наразі бренд Гаррі Поттер оцінюється в 7 мільярдів фунтів стерлінгів.
*
Джоан Роулінг, що написала книги про чарівника-підлітка, є найбагатшою письменницею Великобританії. За даними щорічного списку Sunday Times Rich List, її статки оцінюються в 560 мільйонів фунтів стерлінгів (900 мільйонів доларів), вона багатша від королеви Великобританії Єлизавети II і входить в дюжину найбагатших жінок Сполученого Королівства. Серія із семи романів Роулінг про Гаррі Поттера, випущених в 1997-2007 роках, видана загальним тиражем у 400 мільйонів екземплярів і перевекладена 65 мовами світу.