З Bloomberg звільнили кореспондента, який розповів про зв’язки компартії країни та впливових бізнесменів

*

 

Агентство Bloomberg, 18 листопада звільнило свого кореспондента Майкла Форсайта (Michael Forsythe), який розповсюдив інформацію про самоцензуру в агентстві. Про це повідомляє New York Post.

 

Форсайт протягом кількох останніх місяців працював у Гонконгу над  матеріалом, в якому йдеться про зв’язки найбагатших бізнесменів Китаю з членами сімей високопоставлених керівників компартії країни. Коли матеріал був готовий, керівництво Bloomberg відмовилося від його публікації.

 

Після рішення не публікувати матеріал Форсайт розповів про це кільком провідним ЗМІ, зокрема, The New York Times, New York Post і Financial Times.

За словами журналіста, публікація була скасована через побоювання керівництва Bloomberg, що компанії можуть заборонити вести бізнес у Китаї. Подібне вже траплялося раніше: наприклад, в 2012 році влада Китаю змусили місцеві компанії відмовитися від підписки на фінансові новини Bloomberg після серії статей про доходи керівників країни.

 

Крім Форсайта, 18 листопада було звільнено ще приблизно 50 редакторів та кореспондентів Bloomberg News, це стало найбільш масовим звільненням в агентстві за один  день. Більша частина скорочень у відділах: новин, спорту та культури.

Новинне агентство Bloomberg News було створено в рамках медіакорпорації Bloomberg в 1990 році. У загальній складності воно налічує більше 2000 співробітників.

 

 

Lenta.ru