Книжки Муракамі продаватимуть у автоматах

 

*

Автомати, де можна купити новий допрем’єрний роман  Харукі Муракамі, поставили з вівторка на станціях: Варшава, Познана та Вроцлава. Це подарунок  “Музи” для шанувальників  золотого письменника у Польщі .

 

5 листопада із 17 станцій в трьох польських містах: Варшаві, Познані та Вроцлаві стане автомат з незвичним наповнювачем – замість напоїв і солодощів буде розміщуватись останній роман Харукі Муракамі “Безбарвний Цукуру Тасакі  та  його роки паломництва”. Читачі зможуть придбати роман раніше, ніж він з’явиться на полицях у книгарнях”. Польські  шанувальники Муракамі чекали цієї події – він став першим неофіційним золотом фанатів письменника» – наголошує про це у  випуску “Муза”.

 

“Безбарвний Цукуру Тасакі  та  його роки паломництва”  це книга про життєвий шлях і пошук ідентичності, правди про своє минуле. Харукі Муракамі, протягом декількох років став улюбленцем “Нобелівської премії” з літератури , роман звертається до реалістичного стилю відомого читачами “Норвезького лісу”. Книга в Японії протягом дня стала бестселером, кількість проданих примірників досягла 600000. А за тиждень, після виходу  книги, продаж наближався до мільйона.

 

“Це перша, у своєму роді, презентація книги в Польщі, яка посилається на свою Батьківщину, з її технологічною японською культурою. У книзі йдеться про інженера шляхів сполучення, який постійно дивився на  поїзди з вболівальниками. Ці уболівальники і стали першими покупцями унікального товару, створеного письменником”, – каже Муза.

Із запуском нової книги з 3 листопада читачі зможуть завантажити безкоштовний додаток Муракамі Notes, призначена для IOS і Android. Примітки Муракамі є унікальним додатком, що дозволяє робити щоденні записи, у супроводі цитат з його книги. З кожною новою поміткою, ви знаєте, з якого саме роману ця цитата.

 

Харукі Муракамі народився в Кіото в 1949 році. Закінчив літературний факультет в університеті Васеда в Токіо. Він дебютував в 1979 році  трилогією, що складається з “Слухай пісню вітру”, “Пінбол” і “Пригоди овець”, був удостоєний премією ім. Noma для письменників молодого покоління. Наступна книга: ” Країна чудес без гальма та кінець світу”, “Норвезький ліс”, “Денс, Денс, Денс”, “На південь від кордону, на захід від сонця” зміцнила позиції Муракамі як письменника, і принесла йому популярність на Заході, в основному в Сполучених Штатах. Муракамі також є автором таких книг, як “Кафка на пляжі”, “Після пітьми”, “Про що я кажу, коли говорю про біг”,  а також три збірки оповідань.  Протягом трьох років,  ім’я Муракамі займає верхні позиції ставок букмекерів до присудження Нобелівської премії в галузі літератури.

 

Річ Посполита