Amazon запускає електронний літературний журнал

 

*

Компанія Amazon запустила два нові проекти для своїх клієнтів в США. Сервіc AmazonSmile дозволить віддавати частину коштів з покупки на благодійність, а літературний журнал Day One буде щотижня просувати одного прозаїка і одного поета.

 

Нові проекти Amazon почали діяти 30 жовтня. Тепер кожен американець зможе перераховувати частину своєї оплати за товари, куплені на Amazon, обраної ним  благодійної організації. Для цього потрібно зареєструватися в системі Smile і вибрати одну з  організацій: 0,5 % з кожної наступної покупки через Amazon Smile буде відправлятися на рахунок цієї організації.

 

Для любителів літератури Amazon запустив нову послугу: електронний літературний журнал Day One, який буде доставлятися передплатникам прямо на Kindle або в додатки Kindle. Річна підписка на журнал, що публікує твори і що пропонує бонуси у вигляді інтерв’ю з авторами, біографічних есе і т.д., буде коштувати $ 19.99 . Ті, хто купить підписку зараз, можуть отримати її зі знижкою за $ 9.99

 

«Літературні журнали завжди давали новим і невідомим авторам можливість для самовираження. Ми намагаємося перенести цю традицію в цифровий  простір», – заявила Дафна Дерхем ( Daphne Durham ), президент видавничої гілки Amazon в Сіетлі, яка минулого тижня перейняла частину повноважень Ларрі Кіршбаума ( Larry Kirschbaum ),який йде  з компанії .

 

У першому випуску Day One опублікує розповідь Ребекки Адам Райт «Шейла» і поему Зака Стрейт «Напружений». Як стверджує сайт The Verge, хоча з цінової точки зору літературний журнал від Amazon може виграшно виглядати на тлі конкурентів, «головна боротьба буде вестися за якість». «Так як літературні журнали в кожному випуску публікують нових авторів, їх як правило оцінюють згідно якості творів, які вони публікують … Якщо Amazon почне керувати і опубліковувати якісний контент у своєму журналі, то це може допомогти власній видавничій гілці  компанії, яка опублікувала лише трохи більше дюжини романів», – зазначає сайт .

 

Рro-books.ru