У нові паспорти росіян вписуватимуть історію України і цитати про їх народ

 

*

На сторінках внутрішніх і закордонних паспортів росіян може з’явитися гімн  країни – не російською; карта Русі – зараз України, а також інформація про білоруську, литовську та українську столиці.
З відповідною ініціативою виступив депутат Держдуми від ЛДПР Михайло Дегтярьов. Зокрема, в нових паспортах пропонується розмістити текст державного гімну РФ, графічні зображення подій з історії Київський Русі, яка не має відношення до Московської держави, Російської імперії, комуністичного СРСР і “путінської” Росії. Депутат висунув пропозиція розмістити  мости на кожному розвороті, наприклад: Києва, Москви, Мінська, Вільнюса і таке інших.  Ще можна внести  висловлювання та зображення відомих громадян про Росію і російський народ, в тому числі і латиницею .

 

Також пропонується нанести  контури Київської Русі, Російської імперії в кордонах 1913 року, СРСР у кордонах 1963 року народження, РФ в межах 2013 року. ( Collapse )
Таку технологію депутат пропонує розглядати і як «елемент м’якої сили» в міжнародних відносинах. «Мільйони візуальних контактів іноземних прикордонників зі сторінками російських паспортів – це ресурс, про який ми забуваємо», – вважає він.

 

За його словами, нововведення торкнеться лише друку нових документів. «Ні обкладинки, ні кількість сторінок, ні форма особистої інформації – нічого не зміниться», – пояснив він, додавши, що ескізи графіки могли б розробити в ході громадського конкурсу провідні художники.
Дегтярьов сказав, що таке нововведення принесе серйозну користь у патріотичному вихованні громадян. Свої пропозиції щодо модернізації паспортів він вже відправив у листі прем’єру Дмитру Медведєву.

 

 

П’ять копійок : Щоб хоч чимось допомогти російським депутатам, нагадаємо найцитованіші  висловлювання відомих діячів про Росію і росіян, на вибір:

 

 

Висловлювання великих класиків про свій народ. Про росіян та Росію:

 

«Повинен висловити свій сумний погляд на росіянина – він має таку слабку мозкову систему , що не здатен сприймати дійсність як таку. Для нього існують тільки слова. Його умовні рефлекси координовані ні з діями, а зі словами » – один з найавторитетніших вчених Росії , творець науки про вищу нервову діяльність; лауреат Нобелівської премії в області медицини і фізіології, акaдeмік І.Павлов , 1932 рік.

 

«Народ, який блукає по Європі і шукає, що можна зруйнувати, знищити, тільки заради розваги» – Ф. Достоєвський.

 

«Не народ, а скотина, хам, дика орда, душогубів і лиходіїв» – М. Булгаков

 

«Найважливішим прикмети удачі російського народу є його садистська жорстокість» – М. Пєшков – Горький

 

«Росіянин є найбільш нахабнішим брехуном у всьому світі» – І. Тургенєв

 

«Московія – Русь тайги, монгольська, дика, хижа » – А. Толстой.

 

«Ох як тяжко жити в Росії, в цьому смердючому центрі фізичної і моральної розпусти, підлості брехні і злодійства» – С.Аксаков.

 

“Надоумило ж  народитися в Росії з душею і талантом” .
– О. С. Пушкін

 

“Нехай 90 % російського народу загине , лише б 10% дожили до світової революції” . – В.І. Ленін

 

Поезія великих класиків про свій народ. Про росіян та Росію:

 

”Прощай, немытая Россия,
Страна рабов, страна господ,
И вы, мундиры голубые,
И ты, им преданный народ.

Быть может, за стеной Кавказа
Укроюсь от твоих пашей,
От их всевидящего глаза,
От их всеслышащих ушей”. – М.Ю.Лермонтов.

 

”Наконец из Кенигсберга
Я приблизился к стране,
Где не любят Гуттенберга
И находят вкус в говне.
Выпил русского настою,
Услыхал «ебёну мать»,
И пошли передо мною
Рожи русские плясать”. — Некрасов Н. А.

 

Uainfo

  • Ірина

    Сумніваюсь, що така новинка втілиться. Але найбільший сумнів полягає в тому, що Росія напише справжню історію нашої держави і її “київськоруських” меж!