Автобіографія Морріссі обійшла з продажу нову «Бріджит Джонс»

*

Автобіографія британського музиканта Морріссі в перший тиждень було продано у Великобританії накладом майже 35 тисяч копій. Як повідомляє портал The Bookseller, мемуари музиканта зрушили на другий рядок у списку бестселерів третю книгу про життя Бріджит Джонс «Без розуму від цього хлопчиська» («Mad About the Boy»). Новий роман письменниці Хелен Філдінг про журналістку з Лондона в перший тиждень був проданий тиражем 32 тисячі примірників.

 

Крім того, книга Морріссі увійшла до числа найбільш продаваних музичних мемуарів. Вона побила рекорд з продажу в перший тиждень, обійшовши книгу «Життя» («Life») Кіта Річардса, в 2010 році розійшлася тиражем 28 тисяч копій. З тих пір, як в 1998 році у Великобританії почали вести офіційні підрахунки продажів в перший тиждень, тільки одна автобіографія була продана великим тиражем (72,5 тисячі примірників) – «Мадлен» Кейт Маккейн, де автор розповідає про зникнення своєї доньки.

 

В даний час книга поширюється на території Великобританії, Європи і країн Співдружності. Хто займеться виданням автобіографії Морріссі в США, поки невідомо.

 

Автобіографія Морріссі вийшла в серії Penguin Classics видавництва Penguin Books 17 жовтня 2013. Уривки з книги музиканта отримали широке поширення в пресі, тому що багато фактів біографії Морріссі були в ній оприлюднені вперше. У мемуарах співак докладно розповідає про розпад The ​​Smiths і відносинах з партнером по групі гітаристом Джонні Марром, описує ранні роки своєї музичної кар’єри і вперше підтверджує чутки про свою бісексуальність.

 

Lenta.ru