Співачка Кортні Лав друкує свої мемуари

*

Співачка Кортні Лав завершила роботу над своїми мемуарами. Назва книги поки не розголошується. Відомо тільки, що вона нараховує близько 400 сторінок.

 

Як уточнює газета The Guardian з посиланням на прес-службу видавництва, у своїх мемуарах співачка докладно і відверто розповідає як про складні стосунки зі своїм чоловіком Куртом Кобейном і їхньою дочкою Френсіс, так і про романи з Біллі Корганом із Smashing Pumpkins і Трент Резнор з Nine Inch Nails.

 

У той же час видавництво зазначає, що, хоча відносини з Кобейном розглядаються в мемуарах особливо докладно, в першу чергу книга буде присвячена світу сучасної рок-музики, а не особистому життю співачки. В автобіографії Кортні Лав описує всю свою музичну кар’єру з моменту її початку в 1980-і роки, причому робить це з властивими їй дотепністю і прямолінійністю.

 

Раніше співачка в інтерв’ю журналу Rolling Stone заявила, що працює над мемуарами не одна, а в співавторстві з журналістом Ентоні Бозза, при цьому вона намагається писати якомога більш стисло. За словами Лав, у свій час вона не змогла дочитати до кінця автобіографію Кіта Річардса саме через те, що та здалася їй дуже затягнутою. Ця автобіографічна робота стане для Кортні Лав першою. У той же час в 1998 році з дозволу співачки вже була видана одна книга про її життя, автором якої стала письменниця Поппі Брайт.

 

Кортні Лав з 1989 року є солісткою гранж-гурту Hole. Крім чотирьох студійних альбомів з групою вона записала одну сольну платівку. Лав відома також як актриса. Її фільмографія налічує одинадцять картин, у тому числі «Сід і Ненсі» Алекса Кокса і «Народ проти Ларрі Флінта» Мілоша Формана. За останню роль вона номінувалася на премію «Золотий глобус».

Lenta.ru