Леонардо Ді Капріо продюсуватиме екранізацію книги Ю Несбьо, яка ще не вийшла

*Леонардо Ді Капріо стане продюсером екранізації ще неопублікованого роману норвезького письменника Ю Несбьо «Кров на снігу» («Blood on the Snow»). Про це повідомляє Deadline. Переговори про купівлю прав на виробництво картини в даний час веде студія Warner Bros. За відомостями Deadline, вартість операції коливається від 500 тисяч до 2 мільйонів доларів.

 

Продюсуванням фільму займеться компанія Леонардо Ді Капріо Appian Way, а саме, Дженніфер Девіссон («Березневі іди») і Кевін МакКормік («Лихоманка суботнього вечора»). Відомо також, що письменник висловив бажання стати виконавчим продюсером картини. Чи буде Ді Капріо грати у фільмі, не повідомляється. Терміни роботи над екранізацією поки невідомі.

 

Перша частина дилогії «Кров на снігу» вийде навесні 2014 року. Несбьо видасть його під псевдонімом Том Йохансен. Другу частину письменник планує випустити до весни 2015 -го. Також автор повідомив , що після виходу дилогії він має намір зробити Тома Йохансена героєм свого нового роману під назвою «Викрадення» («The Kidnapping ).

 

У центрі оповідання «Крові на снігу» – найманий вбивця , якому доручено вбити дружину його боса. Головний герой закохується у свою жертву , і через це виникає ряд складнощів.

 

Першим екранізованим романом Ю Несбьо став «Мисливці за головами». У 2011 році норвезький режисер Мортен Тільдум зняв за ним однойменний фільм. Мартін Скорсезе з 2011 року збирався працювати над зйомками фільму за детективним трилером Несбьо «Сніговик», але у квітні 2013-го студія Universal, що володіє правами на екранізацію, заявила, що режисер вибув з проекту.

 

У 2012 році компанія Warner Bros. також придбала права на екранізацію роману Несбьо «Син» («The Son»). Книга надійде в продаж в 2014 році, на цей же рік заплановано випуск фільму по ній.

 

Норвезький письменник Ю Несбьо став широко відомий у всьому світі завдяки серії детективних романів про інспектора Харрі Холе, яка почала виходити наприкінці 1990-х. Його книги перекладені на 40 мов і випускаються більш ніж у 100 країнах світу.

Lenta.ru