Бекмамбетов продюсує сучасну версію «Ревізора»

*

Тимур Бекмамбетов спродюсирує фільм за мотивами п’єси Гоголя «Ревізор». Про це він розповів в інтерв’ю РІА Новини . Проект носить назву «День дурня». Раніше він був відомий як «Опричник».

 

 

За словами Бекмамбетова, головним героєм картини стане молодий чоловік, який опинився в невеликому містечку. Його помилково приймуть за співробітника Слідчого комітету, який приїхав туди з перевіркою. Головну роль у стрічці виконає Антон Богданов («Джентельмени, удачі!», «Реальні пацани»), а її зйомками керуватиме Олександр Баранов  («Ялинки 2»).

 

Про терміни виходу картини поки не повідомляється. В інтерв’ю Бекмамбетов повідомив, що виробництво проекту має розпочатися приблизно через тиждень. Де проходитимуть зйомки, він не сказав, проте раніше ЗМІ повідомляли, що вони можуть стартувати в місті Касимові, який знаходиться в Рязанській області.

 

В інтерв’ю Бекмамбетов також розповів про свій новий режисерському проекті – екранізації роману «Бен-Гур», над якою працює студія MGM. За його словами, в даний час компанія вже підготувала сценарій фільму і незабаром повинна представити його режисерську версію. Про те, що Бекмамбетов може стати режисером нового «Бен-Гура», стало відомо в серпні.

 

Останнім фільмом, який зняв Тимур Бекмамбетов, на даний момент є «Президент Лінкольн: Мисливець на вампірів», який вийшов у 2012 році. Зараз до прем’єри готується картина «Гірко!», Де він виступив в якості продюсера. Вона вийде в прокат наприкінці жовтня. Ще один продюсерський проект Бекмамбетова, «Ялинки 3», буде випущена на екрани в кінці року.

 

Lenta.ru