Черчілля визнали автором найдотепнішої образи

*

Колишній прем’єр-міністр Великобританії визнаний автором самої дотепної образи в історії. Як повідомляє газета The Daily Mail, такі результати показало опитування, приурочене до виходу фільму про скандального американського піаніста і співака Либераче.

 

Перше місце за результатами опитування посіла відповідь Черчілля на зауваження парламентарія Бессі Бреддок, яка дорікнула його в тому, що він п’яний. «Дорогуша, а ви потворні. Але я до ранку протверезію, а ви так і залишитеся потворою», – сказав прем’єр.

 

При цьому до числа найбільш дотепних образ потрапило ще одне висловлювання політика. Йдеться про фразу, кинуту ним на адресу лорда – хранителя печатки, який вимагав негайної зустрічі з прем’єром, хоча той сидів у туалеті. «Скажіть йому, що я не можу займатися двома шматками лайна одночасно», – заявив тоді Черчілль . Ця фраза зайняла за результатами опитування п’яте місце.

 

На друге місце опитані поставили президента США Барака Обаму, який заявив на адресу губернатора Аляски Сари Пейлін, що «свиня залишається свинею, скільки її помадою не маж». Висловлювання самого Либераче виявилося в списку на третьому місці. Опитаним сподобався його коментар до розгромної рецензії на виступ музиканта. «Спасибі за настільки цікаву статтю. Прочитавши її, я сміявся всю дорогу до банку», – сказав піаніст автору матеріалу.

У список також потрапили фрази братів Галлахерів з групи Oasis. Так, Ноель Галлахер на питання про співака Роббі Вільямсі відповів: «Ви про того жирного танцюриста з Take That»? У свою чергу Ліам Галлахер зневажливо відгукнувся про плани колишньої солістки Spice Girls Вікторії Бекхем написати книгу. «Та вона не вміє навіть жувати жуйку і ходити по прямій, яка вже тут книга», – заявив він.

 

Опитані також відзначили фразу коміка Граучо Маркса, що сказав про якусь жінку, що своїми прекрасними зовнішніми даними вона зобов’язана батькові, працюючому пластичним хірургом. Крім того, до списку увійшли висловлювання актриси і співачки Бетт Мідлер, яка заявила, що принцеса Анна «любить природу незважаючи на те, що вона з нею зробила», і Френка Сінатри, сказати ущипливо на адресу Роберта Редфорда. «Принаймні, він знайшов свою справжню любов. Як шкода, що він не може одружитися сам на собі», – сказав музикант.

Вінстон Черчілль був відомий як переконливий і дотепний оратор. При цьому інцидент з Бессі Бреддок був далеко не єдиним випадком, коли його бачили п’яним. Зокрема, багато британців вважають, що і свої знамениті промови під час Другої світової війни він вимовляв нетверезим.

 

Lenta.ru