Подано заяву про банкрутство «Крамнички дитячих книжок» у Москві

*

Книготорговельна компанія «Лавочка дитячих книг», якою володіє видавець Вадим Мещеряков, подала в московський арбітраж заяву про банкрутство.

В Арбітражний суд міста Москви 14 жовтня 2013 року надійшла заява про визнання неспроможним ТОВ «Крамничка дитячих книжок».

 

У червні нинішнього року з’явилася інформація про збитковість цієї книготорговельної компанії і можливу зміну власника, але господар «Лавочки», видавець Вадим Мещеряков інформацію про продаж фірми спростував, заявивши, що планує закрити нерентабельні торгові точки і модернізувати формат роботи залишилися.

 

Вже у вересні Вадим Мещеряков зробив заяву, яке можна було розглядати, як провісник процедури банкрутства: «”Лавочка дитячих книг” – це той проект, який яскраво показує, що в нашій країні приватний бізнес з хорошими дитячими книгами існувати не може. За чотири роки я зробив все від мене залежне: ставив в «Лавочку» кращі книги кращих видавництв, у мене були чудові продавці і місця для продажу. Але «Лавочки» як були збитковими, так і залишаються. Я дуже сподіваюся, що цей проект не закриється, хоча не виключено. Нескінченно його фінансувати я не можу».

 

Зараз в Арбітражному суді Москви розглядаються кілька позовів до «Лавочці дитячих книг». Стягнути борги з книготорговельної компанії намагаються видавничий дім «Нигма», ТОВ «Клевер Медіа Груп», «Торгова компанія Амадеос», ТОВ «Даринчи», видавництво «Робінс».

 

Нагадаємо, що книготорговельна компанія «Лавочка дитячих книг» була створена главою «Видавничого Дому Мещерякова» чотири роки тому. Вадим Мещеряков планував зробити компанію загальноросійської мережею, яка зможе поширювати книги невеликих видавництв.

 

Pro books