Типографський курйоз з новою книгою про Бріджит Джонс – у неї потрапили 40 сторінок іншої книги

*

Через друкарською помилки в ранні копії нової книги Хелен Філдінг про Бріджит Джонс потрапив шматок з автобіографії актора сера Девіда Джейсона, повідомляє BBC .

 

 

Близько 40 сторінок книги “Моє життя” ( My Life ) Джейсона були надруковані в романі “Бріджит Джонс: Без розуму від хлопця” ( Bridget Jones: Mad About the Boy). Обидві книги в четвер одночасно вийшли в світ.

 

“Копії книги Філдінг, надруковані у визначений день, випадковим чином містять фрагмент автобіографії Девіда Джейсона. Ми робимо кроки для вилучення бракованих примірників з продажу і заміни їх в найкоротші терміни”, – йдеться в заяві видавництва Vintage .

 

 

“Однак первісний шок і засмучення у зв’язку з виявленням сторінок з роману сера Девіда може бути згладжено завдяки свідомості того, що браковані екземпляри стануть колекційними”, – відзначає газета The Daily Mail.

Видання також вказує на те, що, хоча роман Філдінг ще до публікації став бестселером (він зайняв перший рядок списку інтернет -сайту Amazon за кількістю попередніх замовлень ), ця курйозна історія стане для нього ще більшою рекламою.


Нагадаємо, перед виходом нового роману Філдінг розкрила ключові моменти в долях улюблених читачам героїв – Бріджит Джонс і Марка Дарсі . Вона повідомила, що в новій книзі Бріджит і Марк одружилися, а потім Дарсі помер, залишивши вдову і двох дітей.

У новій книзі у 50-річної Бріджит, званої в статті “мисливицею за молодими чоловіками”, зав’язуються стосунки з 30 -річним хлопцем на ім’я Рокстер, з яким вона познайомилася на сторінках Twitter через п’ять років після смерті Марка Дарсі.

 

Роман “Щоденник Бріджит Джонс” був названий в числі 10 книг, які визначили літературний вигляд XX століття – поряд з “1984” Джорджа Оруелла і щоденником Анни Франк. За цим романом було знято два фільми – блокбастера, “Щоденник Бріджит Джонс” і “Грані розумного”​​, де в головних ролях знімалися зірки Голлівуду Рене Зеллвейгер і Колін Ферт. Героїня твору – типова мешканка Лондона 90- х років минулого століття. Їй вже за 30, вона багато курить, стурбована надлишками ваги і відчайдушно шукає супутника життя.


Критики вважають, що “Щоденник Бріджит Джонс” є своєрідною інтерпретацією знаменитого роману Джейн Остін “Гордість і упередження”. Так само, як і героїня Остін, Джонс розривається між двома чоловіками – сором’язливим, але чесним Марком Дарсі, і хамським, але надзвичайно чарівним ловеласом Деніелом Клівер .

Хелен Філдінг завжди заперечувала, що цей твір є почасти автобіографічним, проте відомо, що вона сама – 55- річна мати двох дітей, яких народила від свого боса Кевіна Керран в 2009 році і виховує їх самостійно.

 

News.ru.com