Джим Керрі написав казку для дітей

*

Голлівудський актор Джим Керрі вирішив спробувати себе в ролі письменника. Він написав історію про гребені хвилі, яку актор назвав “Як крутиться Роланд“.

Популярний актор Голлівуду написав книгу для дітей. Головним героєм твору стала маленька хвиля Роланд. Вона боїться, що вдариться об берег і перестане жити. Але дуже скоро розуміє, що вона не зможе просто так загинути, оскільки за нею – величезний океан, який служить продовженням хвилі.

 

За словами Джима Керрі, він розповідає в книзі в кумедній формі про цілком серйозні речі. За його словами, він вибрав цю складну метафору, оскільки вважав, що маленький розповідь про маленьку хвилі викличе у малюків думка про їх причетність до великого світу і знищить страх дітей, якщо він є.

 

“Страх втрати, – упевнений Керрі, – зменшується і поступово зникає, коли людина усвідомлює, що за його повсякденним життям, звичною діяльністю ховається щось більше, певний взаємозв’язок всіх людей на планеті один з одним однієї загальної енергією”.

 

За його словами, через казку людина пізнає себе, повідомляє ІА ” Росбалт”.
Казку, що розповідає про хвилю Роланда, Джим Керрі присвятив своєму маленькому онуку. Він став дідусем близько трьох років тому.

Керрі відомий як актор комедійного жанру. Фільми з його участю незмінно користуються успіхом. Він знявся в таких стрічках, як “Маска”, “Ейс Вентура”, “Тупий і ще тупіший”, “Брехун, брехун”, “Я, знову я та Ірен”, “Брюс Всемогутній”.

 

Утро.ua