У Росії книгу Муссоліні визнали екстремістською

*У красноярському суді книга лідера фашистської Італії Беніто Муссоліні Третій шлях: Без демократів і комуністів визнана екстремістською, повідомляє Західно-Сибірська транспортна прокуратура.

 

Раніше слідчі порушили справу через продаж у московських книгарнях цього твору, а також книги Йозефа Геббельса Міхаель. Німецька доля в щоденникових листках.

Опублікувало книги ідеологів фашизму і нацизму видавництво ТОВ Алгоритм. Справу порушено за статтею “дії, спрямовані на збудження ненависті або ворожнечі”.

 

Раніше прокуратура повідомляла, що наглядове відомство внесло подання керівникам книгарень у Москві, де продається твір Муссоліні. Книга ідеолога фашизму була видана накладом у дві тисячі примірників.

 

“Залізничний районний суд міста Красноярська за заявою Західно-Сибірської транспортної прокуратури визнав книгу Муссоліні Третій шлях: Без демократів і комуністів екстремістською літературою < …> у книзі є вислови спонукального характеру, що закликають до ворожих дій однієї групи осіб щодо іншої, об’єднаних за ознаками раси, національності, походження, ставлення до ідеології”, – повідомляє відомство.

Кореспондент