Один з найдорожчих сучасних художників випустив абетку для дітей

*Сучасний британський художник Деміен Херст створив ілюстровану книгу-абетку для дітей. У жовтні 2013 абетка під назвою ABC з’явиться в книжкових магазинах. Як повідомляє Артгід з посиланням на The Guardian, книга надрукована в його власному видавництві Other Criteria і проілюстрована його власними роботами, як раннього періоду, так і зовсім недавніми.

Наприклад, букву “I” ілюструє картина Insect з недавньої серії художника Ентомологічні картини, в якій тисячі жуків розташовані в калейдоскопічних візерунках.

Буква “J” – Jaws (щелепи) – представлена ​​тигровою акулою у формальдегіді (Фізична неможливість смерті в свідомості живого, 1991).

*

Найбільш вдалою ілюстрацією сам Херст вважає “L” – Lamb (ягня) з ілюстрацією його роботи 1994 Реквієм (ягня в розчині формальдегіду), яку художник вважає найтрагічнішим зі своїх творів.

 *

В інтерв’ю газеті Guardian Херст розповів, що до створення абетки його підштовхнули дитячі спогади, його перші досліди малювання, те відчуття дитячої радості від зустрічі з мистецтвом, яка стала джерелом його натхнення на довгі роки.

Корресподент