Лист Хемінгуея про оголену Марлен Дітріх продадуть на аукціоні

hem

На торги в США виставлять лист, який Ернест Хемінгуей у серпні 1955 року написав до Марлен Дітріх, повідомляє The Times. Як вважає організатор аукціону, цей документ, який містить жарти і непристойності, буде проданий за суму більше ста тисяч доларів.

У листі лауреат Нобелівської премії з літератури використовує звернення «Dearest Kraut», що можна перекласти як « Найдорожча Німчур». Автор описує свою уявну зустріч з Дітріх на сцені, причому актриса в ній бере участь голою і п’яною, і письменник теж позбувається одягу, демонструючи «мускулатуру Берта Ланкастера».

Від кого цей лист потрапив до аукціонного будинку MomentsInTime.com, невідомо. Керівник аукціону Гері Зімет повідомив лише, що документ наданий приватним колекціонером. На сайті аукціону лист Хемінгуея поки не представлено.

Хемінгуей і Дітріх познайомилися в 1934 році на борту океанського лайнера і згодом вели активне листування. Актриса в листах називала Хемінгуея «Улюбленим Татком» і стверджувала, що тримає його фотографію у себе в спальні. Частина листів Хемінгуея і телеграм дочка Дітріх Марія Ріва пожертвувала в 2007 році в президентську бібліотеку Кеннеді в Бостоні.

Lenta.ru