Російському поетові Євгену Євтушенко ампутували ногу

jeПоет Євген Євтушенко переніс у США операцію з ампутації ноги, передає російська газета “Комсомольская правда”.

Знаменитого росіянина вже виписали з лікарні міста Талса в Оклахомі, повідомляє видання, але в Росію він навряд чи скоро повернеться, хоча планує святкувати Новий рік у сімейному колі у підмосковному будинку в Передєлкіно.

Про те, що у Євтушенка виникла необхідність у консультації лікаря, майже два тижні тому писало видання Tulsa World. Автор Роналд Доналдсон представився давнім знайомим російського поета і повідомив, що Євтушенко, який багато років викладає в місцевому університеті, цього вересня вперше пропускає заняття через проблеми зі здоров’ям. Втім, Доналдсон не розкриває жодних подробиць про самопочуття та недугу російського поета, повідомляєNEWSru.com.

“КП” пише, що Євтушенкові ампутували праву ногу. За даними видання, у поета виникли проблеми з гомілковостопним суглобом ще в 1997 році, літератору довелося замінити стертий хрящ на титановий суглоб. Але імплант не прижився, і виникла необхідність у ампутації.

На підтвердження того, що поет ще з липня страждає через недугу, газета зазначає, що Євтушенко не зміг особисто бути присутнім на врученні призів премії “Книга року”, де його збірка “Поет в Росії – більше, ніж поет. Десять століть російської поезії” отримала гран-прі.

Цьогоріч поет відсвяткував 80-річний ювілей. Проте, хоч дата народження поета – 11 січня 1933-го – є задокументованою в паспорті, справжня дата його народження – 18 липня 1932 року.

Newsru.ua