Актор Деніел Редкліфф не буде зніматися у фільмі за книгою Джоан Роулінг «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання»

reАктор Деніел Редкліфф заявив, що не з’явиться в жодному з фільмів по книзі Джоан Роулінг «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання». Про це стало відомо на прес-конференції, присвяченій виходу нових епізодів серіалу по циклу оповідань Булгакова «Записки юного лікаря» , пише The Guardian.

 

Актор підтвердив, що його партнери по знімальному майданчику Руперт Грінт ( виконавець ролі Рона Візлі ) і Емма Уотсон (Герміона Грейнджер ) також не зніматися в нових фільмах.

 

«Я впевнений, що безліч людей будуть в захваті від цього фільму. Не варто й говорити про те, що я не буду брати участь у зйомках. Не можу нічого сказати про решту частини кастингу ” Гаррі Поттера”, я про це нічого не знаю» , – заявив актор.

 

Дія нової серії фільмів за мотивами книги Роулінг розгортатиметься за 70 років до вступу Гаррі Поттера і його друзів у школу чарівництва Хогвартс. Головним героєм франшизи стане Ньют Скамандер – автор підручника а магічних звірів, по якому вчаться герої поттеріани. Місцем дії британська письменниця вибрала Нью -Йорк.

 

Екранізацією книги Джоан Роулінг «Фантастичні звірі і місця їхнього проживання» , написаної як додаток до серії про Гаррі Поттера, займеться компанія Warner Bros. Про це представники кінокомпанії повідомили 12 вересня. Хто стане режисером першого фільму, поки невідомо. Сценарій до всіх стрічок, число яких не уточнюється, вперше напише сама Роулінг.

 

Деніел Редкліфф виконав заголовну роль у всіх восьми фільмах за книгами Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, що виходили з 2001 по 2011 рік. У 2009 році двадцятирічний артист був занесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільш високооплачуваний актор десятиліття.

Lenta.ru