Німецький театр покаже п’єсу, в основі якої протоколи допитів солдатів Вермахту

hanТеатр у Ганновері покаже постановку, в основу якої покладені протоколи допитів солдатів Вермахту, повідомляє німецьке видання Focus з посиланням на агентство DPA.

 

Актори зіграють генералів, офіцерів і солдатів Вермахту, які під час Другої світової війни були британськими та американськими військовополоненими. У захоплюючій двогодинній виставі Томаса Даннеманна нещадний погляд режисера спрямований на внутрішній світ німецьких військових, який до того ж є справжнім. П’ять акторів переконливо постають не тільки п’ятьма військовополоненими, але і простими жителями Рейнської області, втягнутими у війну – від жорстко налаштованих на військові дії до скептичних і страждаючих.

 

П’єса поставлена ​​за опублікованою в 2011 році книгою “Солдати” історика Зьонке Найцеля і соціолога Харальда Вельцера. Дуже незвичайні декорації, створені Дірком Тілі: актори перебувають у п’яти скляних ящиках – одночасно у в’язниці і в вітрині. Тим самим глядач зовні дивиться на період історії Німеччини, який всі, як вважається, добре знають. Однак постановка відкриває погляд на нього з нового боку, у той час як передається і персональне бачення його безпосередніх учасників зсередини. За відгуками критиків, спектакль справляє сильне враження не тільки завдяки чудовій грі акторів, а й завдяки картинам, які виникають в голові глядача.

Newsru.com