Джоан Роулінг вирішила сама написати сценарій до книги “Фантастичні звірі і місця їхнього проживання”

rouБританська письменниця Джоан Роулінг, авторка книг про чарівника Гаррі Поттера , напише кіносценарій на основі своєї книги “Фантастичні звірі і місця їхнього проживання” – додатки до серії творів про юного чарівника, що оповідає про різних казкових тварин, які населяють всесвіт “Гаррі Поттера” .

 

Дія фільму, який стане першим із серії, буде відбуватися в Нью-Йорку за 70 років до подій першої книги про Гаррі Поттера. Головним героєм картини стане чарівник Ньют Скамандер, вигаданий автор книги “Фантастичні звірі і місця їхнього проживання” .

 

За словами самої Роулінг, фільм стане не продовженням історії про учнів школи Хогвартс, а ” розширенням ” світу героїв. Приблизна дата релізу картини поки не відома, повідомляє РИА ” Новости”.

 

З ініціативою зняти картину (так званий спін-офф), у якій буде розказана історія другорядних персонажів серії фільмів і книг про учнів школи магії Хогвартс, виступила студія Warner Brothers, відзначає ИТАР-ТАСС. “Коли вони прийшли запитати мою думку, я подумала, що це чудова ідея, – розповіла Роулінг. – Єдине, мені було шкода віддавати свою історію іншому сценаристові, як це спочатку планувалося. Я стільки років провела в цьому казковому всесвіті, стільки знаю про Ньют, що вирішила сама взятися за роботу”.

 

” За допомогою цього фільму ми постараємося розсунути межі казкової всесвіту, – повідомила письменниця. – При цьому ті , хто читав мої книги або дивився фільми про Гаррі, знову побачать багато любимих їм деталей”.

Newsru.ru