Бетвумен заборонили брати гей-шлюб

batВидавництво DC Comics заборонило своїй героїні Бетвумен брати гей-шлюб. Про це в особистому блозі написали співавтори коміксу Джей Ейч Вільямс і Хейден Блекман, повідомляє The Hollywood Reporter. Творці коміксу також оголосили, що припиняють роботу над ним.

 

«На жаль, в останні місяці DC змусило нас змінити або повністю прибрати багато сюжетних ліній. Нам здається, це становило загрозу як персонажу, так і коміксам в цілому. Більшість редакторських правок прийшли в останній момент, чим зробили нашу роботу безглуздою. Адже ці сюжетні лінії ми планували більше року» , – написали автори.

 

Однією з вказівок DC, за їх словами, стала вимога не показувати весілля головної героїні Кеті Кейн і її дівчини Меггі. «Ми завжди знали, що, незважаючи на нашу велику любов до персонажа, він належить DC. Зміни, які нам запропонували внести, викликали у нас гнів і розчарування, тому що вони заважають нам розповідати свої кращі історії. Так що після довгих роздумів ми прийняли рішення покинути комікс після 26 випуску», – додали Вільямс і Блекман.

 

Представники DC стверджують, що запропоновані видавництвом зміни ніяк не пов’язані з сексуальною орієнтацією супергероїні.

 

Героїня коміксу «Бетвумен» Кеті Кейн стала героїнею коміксів DC в 2009 році, після того як комікс про Бетмена завершився трагічною смертю персонажа. Бетвумен з’являлася у Всесвіті DC і раніше, але як другорядний персонаж історій про Бетмена. Кеті Кейн версії 2009 року була придумана як відкрита лесбіянка, таким чином, вона стала першим супергероєм, що заявляють про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Lenta.ru