Співачка Адель пише дитячу книгу

adele2Видавництво Puffy запропонувало англійської 25- річній співачці Адель написати оповідання для дітей. Твір попросили написати в легкій читабельною формі і оформити його барвистими картинками. Напише розповідь Адель , грунтуючись на своєму досвіді материнства , у неї 10- місячний син Анджело від бойфренда Саймона Конецьки .

 

Адель ідея написання книги сподобалася. В оповіданні не буде подробиць особистого життя співачки, лише описи перших днів життя її сина і те , що вона хотіла б передати йому.

 

Вибір на співачку Адель для написання оповідання впав не випадково. Спостерігаючи за її творчістю і успіхами, видавництвом Puffy було вирішило , що вона зможе досягти такого ж успіху і на інших теренах.

Серед знаменитостей стало популярним написання дитячих книжок. Можливо, Адель, як Мадонна або Девід Вільямс, теж зможе досягти успіху в письменстві. У видавництві Puffy вважають , що вона зможе досягти таких же результатів, як Джоан Роулінг, автор казок про Гаррі Потера.

 

Крім пропозиції написати оповідання , Адель запросили зніматися у фільмі. У музичній кар’єрі співачки , навпаки , затишшя. Адель стала знаменитою завдяки своїм пісням про нерозділене кохання, але зараз у неї в особистому житті все гаразд і вона більше не може писати таких сумних пісень .

Новости литературы