Вийде новий роман про Еркюля Пуаро

puУ Великобританії буде випущений новий роман про бельгійського детектива Еркюля Пуаро, повідомляє The Guardian. Автором нових пригод знаменитого літературного героя стане письменниця Софі Ханна. Книга, яка поки не отримала назви, вийде у вересні 2014 року.

 

За словами письменниці, дія нового роману розгортатиметься в часовому проміжку між сюжетами «Таємниці ” Блакитного поїзда ” » (1928 ) і « Загадкою Ендхауза » (1932). Кращий друг Пуаро капітан Гастінгс в романі не з’явиться.

 

Права на використання відомого персонажа в новій книзі були отримані у спадкоємців Агати Крісті . Ханна представила їм і видавництву «Харпер Коллінз» детальний постосторінковий план оповіді. Як заявила письменниця, вона думала над одним детективним сюжетом близько двох років, але не могла придумат , як адаптувати його до сучасного життя, і тоді вирішила, що хоче зробити головним героєм свого роману Еркюля Пуаро.

 

Онук Агати Крісті Меттью Прічард заявив, що рішення дозволити продовжувати детективну серію про Пуаро далося йому та іншим спадкоємцям нелегко. Він зазначив , що вони з цікавістю спостерігали за продовженням серії про Джеймса Бонда, написаним Себастьяном Фолксом ( «Диявол не любить чекати» , 2008). «Ми думали, що подібна ситуація не склалася у нас, бо моя бабуся написала набагато більше книг, ніж той самий Ян Флемінг. Ми думали, що в списку творів Крісті і так занадто багато пунктів» , – розповів Прічард.

 

Софі Ханна зазначила, що намагатиметься поводитися з персонажем Крісті якомога дбайливіше. «Я розглядаю кожне написане Агатою Крісті слово майже як святе письмо, так що постараюся не допускати якихось вольностей. Наприклад, Пуаро точно не буде кататися на роликах », – заявила письменниця.

 

Англійська поетеса і письменниця Софі Ханна живе і працює в Кембриджі. Деякі її поетичні твори входять в освітню програму британських шкіл. Широку популярність Ханна отримала як автор детективів. Її роман «Маленьке личко » у 2008 році був номінований на Дублінську літературну премію.

 

Агата Крісті написала 33 романи про Еркюля Пуаро. Останній – « Завіса » – був опублікований в 1975 році, незадовго до смерті письменниці.

Lenta.ru