Коханку Кім Чен Ина публічно розстріляли за зйомки в порно і читання Біблії

henПівнічнокорейська влада провела публічний розстріл близько десяти осіб, визнаних винними у виробництві та поширення порнографії; серед страчених була і колишня кохана лідера КНДР Кім Чен Ина, пише в четвер південнокорейська газета “Чосон ільбо”.

За даними неназваних джерел видання, солістку популярного в КНДР Оркестру електромузичних інструментів Хен Сон Воль було заарештовано 17 серпня з обвинуваченням у порушенні законодавства Північної Кореї. Разом з нею було заарештовано інших членів Оркестру, а також музиканти і танцюристи з групи “Вангседжанг”, передає РИА “Новости”.

Заарештовані, за даними газети, звинувачувалися в тому, що знімалися в порнографії і поширювали ці матеріали. Дані відеоматеріали могли також потрапити на ринок Китаю. Крім цього, як зазначається в повідомленні, у деяких із заарештованих були знайдені копії Біблії, яка знаходиться під суворою забороною в КНДР.

Вирок до страти через розстріл було приведено у виконання 20 серпня в присутності інших членів вищевказаних музичних груп. Сім’ї заарештованих було відправлено до в’язниці для політичних в’язнів і табори.

Чутки про роман лідера КНДР Кім Чен Ина і Хен Сон Воль ходять в пресі вже досить давно. Згідно з даними міжнародних ЗМІ, Кім Чен Ин познайомився з вокалісткою ще на початку 2000- х років. Однак роман між ними було розірвано за наполяганням колишнього північнокорейського лідера Кім Чен Іра, після чого вокалістка популярної музичної групи була видана заміж за одного з офіцерів особистої охорони лідера КНДР.

Багато ЗМІ писали про те, що роман Кім Чен Ина з Хен Сон Воль тривав і після реєстрації її шлюбу. Інформації про те, чи могла бути причетна дружина північнокорейського лідера до арешту і страти його колишньої коханої, газета не наводить.

Дружина північнокорейського лідера – 27- річна випускниця університету імені Кім Ір Сена, батько якої є викладачем, а мати – лікарем. За даними південнокорейської розвідки, лідер КНДР узаконив стосунки з Лі Сіль Чжуще 2009 року. У пари вже є одне дитя.

Newsru.ua