Дмитро Табачник і Кшиштоф Зануссі пишуть спільну книгу про польсько-українську історію

zanМіністр освіти і науки України, історик Дмитро Табачник і польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі готують спільну книгу про польсько-української історії, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Є дуже цікавий проект. Видатний польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі погодився з пропозицією одного з видавництв, яке було зроблено і мені, написати спільну книгу в діалогах про найбільш гострих історичних проблеми співіснування, дружби і не тільки українського і польського народів”, – повідомив Табачник журналістам.

За його словами, книга, яка буде містити два різних погляди на українсько-польську історію, на людей різного віку і життєвого досвіду”, буде готова до кінця року.

У той же час у видавництві “Фоліо” підтвердили, що готують проект, учасниками якого є Зануссі і Табачник.

“Я сподіваюся, що до кінця цього року таке видання вийде”, – сказав генеральний директор видавництва Олександр Красовицький.

За його словами, книга буде побудована на тому, що Табачник і Зануссі, “кожен з яких є знаковою особистістю у своїй країні”, дадуть відповідь на питання видавця, що стосуються історії України і Польщі.

Newsru.ua

  • Помор

    А потом этот писсатель Табачник навяжет сей пасквиль школьникам, этак гривен по 400, по божески…

    • M_B

      Фішка навіть не в тому, що буде розпиляно купу бабла… Головне, що не може цей українофоб дати об”єктивної оцінки згаданим історичним подіям, такої, щоб не соромно було дати прочитати дітям…