В Італії робитимуть вино за рецептом Вергілія

v

Італійські археологи займуться виробництвом червоного вина способами, описаними у Вергілія, повідомляє The Guardian. Експеримент буде проводитися на базі Університету Катанії на Сицилії за підтримки Національного центру досліджень Італії. Зараз команда, що працює над проектом, уже посадила виноградник неподалік від Катанії. Перший урожай очікується протягом чотирьох років.

При виготовленні вина команда вчених буде спиратися на “Георгіки” Вергілія і трактат «Про сільське господарство» давньоримського автора Колумелли. Для того щоб вино вийшло за смаком таким же, як у стародавніх римлян, учені відмовляться від використання сучасних добрив і хімікатів, обробляти землю будуть дерев’яними інструментами, а лозу закріплювати за допомогою дерев’яних жердин і мітел. Під час бродіння вино буде розміщено у великих теракотових горщиках, закопаних у землю по шийку і покритих зсередини бджолиним воском.

При виготовленні не використовуватимуться штучні ферменти і смакові добавки. «Щоб підсолодити кисле вино, римляни додавали в нього мед і воду. Більш кисле вино вони залишали рабам, а солодке робили для патриціїв. Ми постараємося вивести обидва сорти », – розповів Маріо Інделікато, один з керівників проекту.

Єдиною перешкодою на шляху до автентичного «давньоримського» вина може стати неправильно підібраний сорт винограду. «Колумелла згадує у своїй роботі близько 50 сортів. Ми можемо тільки здогадуватися, які у них сучасні еквіваленти », – заявив Інделікато.

Дидактична поема Вергілія в чотирьох книгах «Георгіки» була опублікована імовірно в 29 році до нашої ери Поема складається з чотирьох книг, що оповідають про різні галузі сільського господарства. Перші три – про землеробство, плодівництво та виноградарство, четверта – про скотарство та бджільництво.

Lenta.ru