Кемерон вибрав автора для романів на основі «Аватара»

ava

Режисер Джеймс Кемерон вибрав письменника-фантаста Стівена Чарльза Гулда в якості автора книг, події яких розгортатимуться у світі фільму «Аватар». Про це повідомляє портал The Hollywood reporter.

Всього Кемерон замовив письменнику чотири романи. Коли саме повинні бути готові книги, не уточнюється.

«Стівен Гулд – один з найяскравіших представників сучасної наукової фантастики. Я захоплений метафорами і образами, які він створює у своїх творах », – прокоментував свій вибір режисер.

Гулд відомий як автор книги «Телепорт». Вона лягла в основу однойменного фільму, що вийшов в 2008 році. Всього він написав дев’ять романів.

Плани створити роман за мотивами “Аватара” з’явилися в 2010 році, коли фільм був ще в прокаті. Тоді Кемерон мав намір самостійно написати книгу.

На основі «Аватара» раніше вже були випущені кілька книг і альбомів. Однак ці роботи не є художніми творами. У них або детально описуються персонажі фільму і вигадана планета Пандора, або розповідається про процес зйомок.

«Аватар» вийшов на екрани в 2009 році і зібрав у прокаті більше 2,7 мільярдів доларів США, ставши в результаті найкасовішим фільмом за всю історію кінематографа. У плани Кемерона входять зйомки ще трьох частин картини, найближча з яких повинна вийти в 2016 році.

Lenta.ru