Екранізують роман Стівена Кінга “Протистояння”

kuСкотту Куперу запропонували зайнятися постановкою екранізації роману Стівена Кінга «Протистояння» («The Stand”), повідомляє The Hollywood Reporter.

 

Якщо угода між кінематографістом і продюсерами проекту буде укладена, Купер також попрацює над новою версією сценарію «Протистояння». Картина була анонсована ще в 2011 році. Спочатку передбачалося, що в якості режисера над нею попрацює Девід Йетс, постановник чотирьох з восьми фільмів про Гаррі Поттера («Ордену Фенікса», «Принца-напівкровки» і обох серій «Дарів смерті»).

 

Пізніше Йетс пішов з проекту, і компанії Warner Bros. і CBS Films оголосили про те, що режисерське крісло займе Бен Аффлек. Однак потім і Аффлек відмовився від роботи над фільмом (це пов’язано з високою зайнятістю кінематографіста: найближчим часом він буде зайнятий в картині «Зникла», а також зіграє Бетмена в продовженні фільму «Людина зі сталі»).

 

Роман «Протистояння» був опублікований вперше в 1978 році. Доповнене видання надійшло в продаж у 1990-му. У книзі розповідається про епідемію вірусу, що знищила більше 99 відсотків населення Землі. У 1994 році телеканал ABC випустив в ефір міні-серіал, заснований на «Протистоянні».

 

Остання режисерська робота Скотта Купера  , що вийшла в прокат, це – драма про кантрі-музиканта «Божевільне серце» («Crazy Heart»). Стрічка, головну роль в якій виконав Джефф Бріджесс, вийшла на екрани в 2009 році. Фільм висувався на три «Оскари» і отримав два з них – за кращу чоловічу роль і кращу пісню.

Lenta.ru