Дастін Хоффман і Джуді Денч знімуться в екранізації Роальда Даля

*Дастін Хоффман і Джуді Денч виконають головні ролі в екранізації дитячої книги Роальда Даля «Esio Trot» («Ахап Ереч»), повідомляє The Guardian.

 

Книга «Esio Trot» була опублікована вперше в 1990 році. Її головним героєм є сором’язливий містер Хоппе, закоханий у міс Сільвер, сусідку, яка живе поверхом нижче. У міс Сільвер є черепаха на прізвисько Альфі. Господиня мріє, щоб її вихованка підросла, проте тварина залишається маленькою. Щоб налагодити стосунки з міс Сільвер, містер Хоппе придумує закляття, яке нібито має допомогти черепасі вирости. «Esio Trot» (перевернуте слово «tortoise», «черепаха») – перша частина цього закляття.

 

Екранізація «Esio Trot» знімається на замовлення каналу BBC1. Над сценарієм працює Річард Кертіс, раніше брав участь у створенні фільмів «Ноттінг Хілл», «Щоденник Бріджет Джонс» та «Бойовий кінь», а також телесеріалу і повнометражних стрічок про містера Біна. Постановкою нової картини займеться Дірбла Уолш, відома за серіалами «Борджіа» і «Тюдори».

 

Раніше твори Роальда Даля вже неодноразово екранізувалися. Зокрема на основі опублікованої в 1964 році повісті «Чарлі і шоколадна фабрика» були зняті дві картини (у 1971-му і 2005-му). Серед інших екранізацій творів Даля – «Великий і доброзичливий велетень» (1989), «Джеймс і гігантський персик» (1996) і «Незрівнянний містер Фокс» (2009).

Lenta.ru