Творці «Селінджера» закликали глядачів зберігати секрети фільму

*Творці біографічного фільму «Селінджер» попросили глядачів не розповідати про його зміст знайомим, щоб не псувати їм враження від картини. Як повідомляє Variety, з відповідною заявою виступила кіностудія The Weinstein Company. Прохання пояснюється тим, що фільм містить «безпрецедентну кількість» раніше не опубліковуваних матеріалів.

 

«Радість від цього документального фільму в тому, щоб відкривати для себе інформацію, яка десятиліттями зберігалася в таємниці», – підкреслив один з керівників студії Харві Вайнштейн. Крім The Weinstein Company і режисера Шейна Салерно до нерозголошення аудиторію закликало видавництво Simon & Schuster, яке готує до друку однойменну фільму книгу – її авторами є Салерно і Девід Шилдз.

 

Кінострічка про життя американського письменника Джерома Девіда Селінджера і його друкована біографія повинні вийти у світ на початку вересня – відповідно 6 і 3 числа. Творці фільму взяли інтерв’ю у півтори сотні людей, знайомих з головним героєм, а також у діячів мистецтва, на яких вплинула творчість Селінджера.

 

Селінджер, найбільш відомий як автор роману «Над прірвою в житі», помер у 2010 році у віці 91 року. Остання його опублікована робота – повість «16-й день Хепворту 1924» – була надрукована в 1965 році.

Lenta.ru