Гай Річі екранізує книгу про кохання на тлі хмарочоса

*Гай Річі має намір екранізувати книгу Томаса Келлі Empire Rising (Схід імперії), пише The Hollywood Reporter.

 

Роман Келлі був опублікований вперше у 2006 році. У книзі розповідається про любовний трикутник, причому історія розвивається на тлі будівництва хмарочоса Емпайр-стейт-білдінг у Нью-Йорку (тобто на рубежі 1920-х і 1930-х).

 

Одним з учасників трикутника є Майкл Бріоді, іммігрант з Ірландії, зайнятий на будівництві хмарочоса. Інші головні герої книги – красуня-художниця Грейс Мастерсон і Джонні Фаррелл, посередник між мером міста та мафією.

 

Права на зйомки фільму, заснованого на книзі Келлі, придбала компанія Warner Bros. Сценарій екранізації напише сам письменник.

 

Передбачається, що Річі не тільки займеться постановкою картини, а й виступить в ролі одного з продюсерів проекту.

 

Ні передбачувана дата початку зйомок нового фільму, ні дата прем’єри стрічки поки не вказуються.

 

Останнім фільмом Гая Річі, що вийшов на екрани, зараз є Шерлок Холмс: Гра тіней (Sherlock Holmes: A Game of Shadows). Картина, головні ролі в якій виконали Роберт Дауні-молодший і Джуд Лоу була випущена в грудні 2011 року і зібрала в прокаті більш як $545 мільйонів (бюджет стрічки оцінюється в $125 мільйонів).

 

Наразі Річі працює над фільмом Людина з UNCLE (The Man from UNCLE), який є римейком однойменного шпигунського серіалу, який виходив в ефір на каналі NBC з 1964 по 1968 рік. У новій повнометражній версії зайняті Армі Хаммер, Генрі Кавілл, Х’ю Грант і Алісія Вікандер

Корреспондент.net