Мультфільм за Булгаковим озвучуватиме «Mr. Freeman»

*На основі циклу оповідань Михайла Булгакова «Записки юного лікаря» буде знятий анімаційний міні-серіал. Кампанія зі збору коштів на мультфільм почалася на сайті Planeta.ru у понеділок, 19 серпня.

 

Кампанія триватиме 100 днів. Кінцева мета її ініціаторів – зібрати 1,15 мільйона рублів. На сайті Planeta.ru вказано назву проекту, яка не цілком точно повторює назву булгаковського циклу – «Записки молодого лікаря». За задумом творців мультфільму, стрічка буде розділена на дві серії. Хронометраж кожної складе 13 хвилин.

 

Над сценарієм «Записок молодого лікаря» працюють Іван Трофимов та Стас Михайлов. Трофимов – колишній учасник «Заборонених барабанщиків», автор пісень групи. Михайлов – головний сценарист студії Toonbox.

 

Закадровий текст у мультфільмі буде читати Вадим Демчог, актор, який озвучує анімаційний веб-серіал «Mr. Freeman». Жіночі ролі в «Записках молодого лікаря» озвучить Мар’яна Співак, актриса, яка співпрацювала з «Сатирикон» і МХТ імені Чехова.

 

Коли саме новий мультфільм буде представлений глядачам, не уточнюється.

 

Телесеріал, заснований на «Записках юного лікаря», також демонструється на британському телеканалі Sky Arts. У цій версії головного героя грають відразу два актори. Роль молодого недосвідченого доктора виконує Деніел Редкліфф, його ж, але в зрілому віці, грає Джон Хемм. У липні 2013 року канал Sky Arts оголосив про продовження серіалу на другий сезон.

Lenta.ru