В Австралії у конкурсі наукової поезії приз – вечеря з прем’єр-міністром

78787Австралійська організація поетів Australian Poetry оголосила конкурс на кращий вірш, присвячений науці, — переможець отримає приз в 1 тисячу австралійських доларів і запрошення на вечерю з прем’єр-міністром. Про це повідомляє РІА Новости.

 

Конкурс проводиться спільно з організацією, яка влаштовує австралійський Національний тиждень науки. Брати участь у ньому може будь-який громадянин Австралії (чи постійний житель країни) старший за 18 років.

 

Претендент має сплатити організаційний внесок у 20 австралійських доларів і не пізніше 23 серпня представити свій поетичний твір — вірш англійською мовою не довше 50 рядків, присвячений науковим досягненням або відкриттям в математиці, в галузі фізики та інших природничих наук, а також в прикладних дисциплінах.

 

Переможець отримає нагороду в 1 тисячу австралійських доларів, крім того, йому сплатять квиток до столиці Австралії Канберри і готель, щоб він зміг взяти участь в урочистій вечері 30 жовтня, на якій прем’єр-міністр країни вручить нагороди за досягнення в науці — Prime Minister’s Prize for Science.

Укрінформ