Мілла Йовович зіграє королеву в новій екранізації Шекспіра

jov

Мілла Йовович зніметься у фільмі «Цімбелін» (Cymbeline), над яким працює режисер Майкл Алмерейда. Як повідомляє CinemaBlend.com, актриса зіграє в усучасненій екранізації шекспірівської п’єси роль королеви.

 

Hollywood Reporter, між тим передає, що роль короля Цімбелін гратиме Ед Харріс, відомий ролями другого плану у фільмах «Аполлон-13», «Скала», «Ігри розуму» та інших.

 

Раніше стало відомо, що в новій картині Алмерейди зніметься також Ітан Хоук, який співпрацював з режисером в іншій адаптації п’єси Шекспіра – «Гамлеті» 2000 року. Крім Хоука, в числі партнерів Харріса і Йовович по фільму – Пенн Беджлі, найбільш відомий роллю в телесеріалі «Пліткарка».

 

Цімбелін – легендарний кельтський король Британії, п’єсу про який Вільям Шекспір ​​написав в 1609 або 1610. За сюжетом дочка головного героя таємно виходить заміж за бідного коханого, а королева, що бажала видати падчерку за власного сина, її викриває. Події розвиваються на тлі римського вторгнення в Британію.

 

У версії Алмерейди, як нещодавно стало відомо, сюжет п’єси перенесено до Америки XXI століття, де йде протистояння банди байкерів-наркоторговців і корумпованих поліцейських. Творці фільму пообіцяли об’єднати стиль картини 1996 року «Ромео + Джульєтта» і дух серіалу «Сини анархії», в якому, у свою чергу, присутні сюжетні паралелі з «Гамлетом». Зйомки «Цімбелін» повинні початися 19 серпня.

Lenta.ru