У вересні вийде перша книга створена за мотивами телесеріалу “Російська імперія”

riКнига Російська імперія. Петро I. Анна Іванівна. Єлизавета Петрівна Леоніда Парфьонова вийде у видавництві Ексмо на початку вересня.

Ця книга стане першою із серії, яка присвячена династії Романових і охоплює період з XVII по XX століття.

Книга починається з розповіді про молоді роки майбутнього великого імператора Петра I і завершується описом Семирічної війни, що відбулася за правління Єлизавети Петрівни.

“Серія книг Російська імперія створена за мотивами однойменного документального телесеріалу Леоніда Парфьонова, але є більш детальною і докладною розповіддю. До книг увійдуть документи, не використані в телеверсії, історичні гравюри, портрети і фотографії, оглядові карти, витяги зі щоденників і листів, цікаві факти і несподівані висновки “, – йдеться в інформації видавництва.

Крім того, в книзі наводяться докладні описи пам’ятних місць, музеїв і храмів, що включають інформацію про вартість квитків і наявність паркувальних місць, години роботи, контактні дані і навіть географічні координати для GPS-навігаторів.

Леонід Парфьонов – журналіст, телеведучий, автор документальних картин. Зокрема, його документальний серіал Намедни 1961-2003 неодноразово показували по телебаченню, він випускався на відеокасетах і DVD. А потім вийшли шість томів енциклопедії життя Росії. Останній, шостий том включає 292 феномени п’ятиріччя з 2006-го по 2010-й років.

Книжковий проект Намедни. Наша эра отримав багато високих нагород. Він визнаний Книгою року – 2009, удостоївся призу Найкраща книга журналіста від Росдруку та призу Срібний злиток від радіостанції Серебряный дождь.

korrespondent.net